O mnie

Jestem absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Aktywność zawodową rozpoczęłam w 2000r. w Kancelarii Furtek i Wspólnicy stowarzyszoną z firmą audytorska KPMG.

W 2003 roku po uzyskaniu uprawnień radcy prawnego rozpoczęłam prowadzenie własnej kancelarii.
Poza obowiązkami wynikającymi z prowadzenia kancelarii lubię pracę ze studentami. Jeszcze w toku własnych studiów wykonywałam obowiązki asystenta stażysty w Katedrze Prawa Międzynarodowego UMK, a w ostatnich latach prowadziłam wykłady w Instytucie podatkowym Modzelewski i Wspólnicy oraz jako tutor ze studentami wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie.

W bieżącej działalności zawodowej zajmuję się głównie sprawami cywilnymi, w szczególności sprawami o rozwód, podział majątku, alimenty, a także sprawami spadkowymi, sprawami z zakresu prawa pracy i sporami pomiędzy przedsiębiorcami. Prowadzę także bieżącą obsługę prawną spółek (jawne, spółki z.o.o.) oraz oraz kompleksową obsługę prawną w języku angielskim dla podmiotów zagranicznych.

W swojej pracy staram się wykorzystywać doświadczenia zdobyte w trakcie wyjazdów na stypendia zagraniczne (Haska Akademia Prawa Międzynarodowego) oraz akademickie, a przede wszystkim kieruję się zasadą życzliwości dla klientów i merytorycznym podejściem do powierzanych mi spraw.
Jestem aktywnym obserwatorem życia społecznego i politycznego, interesuję się ochroną praw zwierząt.

Moją słabością są …. słodycze.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
ul. GRZYBOWSKA 80/82 LOK. 466
00-844 WARSZAWA
NIP: 876-172-05-45

tel/fax: (22) 661 54 23
tel kom.: 608 592 153